EcoGiant

Serviform S.r.l.

EcoGiant

Yeni esneklik standardı

Düz kesim

Köprü

Perforaj bıçağı

Pilyaj bıçağı

Broşlama

Nick atma(Delikli)

Bükme

Kazıma

 

EcoGiant,   yeni bükme sistemi sayesinde daha hızlı ve daha hassastır. Esneklik, güvenilirlik ve yüksek kaliteli üretim arayan kalıp üreticileri  için mükemmel bir seçimdir.

 

EcoGiant, Windows® OS tabanlı kalıp hazırlama yazılımının en son geliştirmesiyle birlikte gelir. Bilgisayar yalnızca grafik ortamından bilgi alır. Makine kontrolü artık endüstriyel PLC tarafından yönetilmektedir.

 

EcoGiant yazılımı eskiden olduğu gibi kullanımı kolay, kalıpları daha hızlı ve daha akıllı bir şekilde seçmeyi ve tanımlamayı sağlar. Yeni kullanıcı arayüzü, kalıpların üretimini daha da kolaylaştırır.

 

Yeni geliştirilen değiştirilebilir bükme kolu sistemi sayesinde EcoGiant, farklı kalınlıklarda ve bıçak yüksekliklerinde çalışılmasına olanak tanır. Bir bıçak kalınlığından / yüksekliğinden diğerine geçiş birkaç dakika içinde tamamlanabildiğinden, EcoGiant'ı piyasadaki en çok yönlü otomatik bükücü yapar.

 

Tüm delme işlemleri üç "yeni nesil" çoklu kartuş tarafından gerçekleştirilir. Bu kartuşlar, alandan tasarruf etmek ve üretim hızını artırmak için çoklu işlemlere (yani kesme, lipping, çentikleme, nickleme ) izin verir. Daha da geniş özel kartuş programında EcoGiant, standart kesme bıçağından perforaj , nick  ve pilyaj bıçağı üretmek için tasarlanmış kartuşları uyarlamıştır.

 

Talep üzerine, katlanır karton endüstrisi için yüksek toleranslı kalıpların üretimi için gereken süreyi azaltan çift sıralı bir broşlama ünitesine sahip olabilir. Broşlama sayesinde minimum yarıçaplar daha küçüktür ve elde edilen kalıpların kalite seviyesi arttırılmıştır.

 

EcoGiant esnekliği artırır: motorlu delme istasyonu sayesinde 22,5 ila 60,00 arasında çelik bıçak işlenebilir: kartuş konumu kullanılan çelik bıçak yüksekliğine otomatik olarak uyar.